Google Ads

Google Ads ile müşteri portföyünüzü geliştirmek artık çok kolay.

Arama Ağı Reklamları

Müşteriler, sunduğunuz ürün veya hizmetleri tam Google'da aradıkları anda sizi bulsun

Görüntülü Reklamlar

Görüntülü Reklam sayesinde, ilgi çekici reklam biçimleri aracılığıyla kullanıcılarla etkileşime geçebilirsiniz.

E-Ticaret Reklamları

Ürünlerinizi tanıtmak, web sitenizin trafiğini artırmak ve potansiyel müşteriler bulmak için Alışveriş kampanyalarını kullanabilirsiniz

Google Ads Ölçeklenebilir

Herhangi bir pazarlamacı için en olası zorluklardan biri potansiyel müşteri kaynakları bulmaktır. Kârlı oranda dönüşüm sağlayan Google Reklamları kampanyası oluşturursanız potansiyel müşterileriniz ve kârlarınız buna göre artar.

Sosyal Medya'nın Yeri

TV ve dergi reklamcılığı gibi geleneksel pazarlama kanallarıyla karşılaştırıldığında çevrimiçi kanalların en ölçülebilirlerinden biridir. SEO'da kesin ölçümler yapmak zordur, çünkü hangi işlemlerin artan veya azalan sıralamalara neden olduğunu her zaman bilemezsiniz. Sosyal medyayı ölçmek de aynı derecede zor olabilir. Buna karşılık, Google Reklamları daha şeffaftır ve neyin işe yarayıp neyin işe yaramadığını görmenizi sağlayan tonlarca ölçümü ortaya koyar.

Esneklik

Google Reklamları onlarca seçenek sunar, böylece kampanyalarınızı ve reklamlarınızı özel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilir ve ulaşmak istediğiniz kitleyi hedefleyebilirsiniz.