Web Tasarım

Özgün Tasarımlarla Firmanızın Dijital Yüzünü Planlıyoruz

100% Responsive

Birbirinden özgün size özel konsept ve tümü mobil uyumlu olan tasarımlar.

Yönetim

Tüm menülerin uygun bir şekilde yerleştirildiği kullanımı kolay yönetim paneli.

SEO

Güçlü yerleşik SEO araçları ve mükemmel performans optimizasyonu.

Web Tasarım Önemi

Web tasarımı, çevrimiçi varlığınızın en önemli yönlerinden biridir.

Yönlendirme ve Ergonomi

Web siteniz bilgi ile dolu olabilir, ancak kullanıcılar aradıklarını gerçekten bulabilirler mi? Kullanıcılar, web sitenize ulaştıktan sonraki birkaç saniye içinde karar verir. Kafa karıştırıcı, karmakarışık veya karmaşalıysa, tek yapmaları gereken “geri” düğmesine basmak ve doğrudan bir rakip web sitesine gitmek.

Arama Motoru optimizasyonu

Birçok web tasarım öğesi ve uygulaması, web sitenizde içerik yayınlama biçiminizi etkiler; bu da arama motoru örümceklerinin web sitenizi nasıl taradığını ve dizine eklediğine yön verir. Bu, karıştırmayı göze alamayacağınız bir durum. Sayfadaki SEO temel bilgileriniz merak uyandırmıyorsa, en başta görünmek için bir mücadeleye gireceksiniz.

Müşteri Hizmetleri ve Güven

Web sitenizi bir müşteri hizmetleri temsilcisi gibi düşünebilirsiniz. İşinizin dijital yüzü ve iyi bir ilk izlenim bırakmak istiyorsunuz. Kötü tasarlanmış bir web sitesi, kaba bir müşteri hizmetleri temsilcisine benzer. Öte yandan, iyi tasarlanmış bir web sitesi, müşterilere her türlü kapasitede yardımcı olma yolunda çıkan kibar, arkadaş canlısı bir temsilci gibidir.

Rekabet

Bir endüstrideki çoğu işletme, hizmetlerini oluştururken kullanacakları aynı kaynak havuzuna sahiptir. Hepiniz aynı bilgilere, çalışmalara, fiyatlandırma katmanlarına vb. Erişebilirsiniz. Web tasarımı, işinizi harika bir şekilde hazırlanmış bir web sitesi aracılığıyla bariz seçenek olarak görünmesini sağlamak için öteye gidebileceğiniz tek alanlardan biridir.