• info@t3bilisim.com
  • Turgut Özal Mah. 2167 Sok. Akkent Twins Trade No:3 B/79 Yenimahalle/Ankara

Google Reklam

Ankara Google Reklam Ajansı

Hedefimiz sizin için en doğru stratejiler oluşturarak google reklamlarında daha üst konumlara yerleşmenizi sağlamak. Sektörünüzdeki değişime göre, güncel analizlerle google reklamlarında gerekli optimizasyonu sağlayarak kalite puanınız artırmak hemde maliyetleriniz minumum düzeyde tutmaktır.

Google reklam ekibimiz sizler için pazar araştırması yapar.Rakiplerinizin konumu analiz edilir.Sizleri bir adım öne çıkarmak için doğru reklam başlıkları, sizi en iyi anlatan kısa metin başlıkları ve site içi doğru yönlendirmeler en uygun anahtar kelimelerle oluşturularak rekabet ortamına hazırlanır.

Aynı zamanda şeffaf panel üzerinden sizler için oluşturulan reklam kampanyanızı aktif olarak görebilirsiniz.Reklam kampanyanız yayınlandığı anda potansiyel müşterileriniz tarafından google’da bulunabilir olursunuz.

Google Ads İle İşinizi Büyütün

Dijital Reklam alanında uzman ekibimizle sektörünüze özel Google Ads çalışmaları yapıyoruz.Hesabınızın oluşturulması,anahtar kelimelerinizin belirlenmesi,arama motoru optimizasyonu için sınırsız teknik destek sağlıyoruz. Performans odaklı reklam yönetimiyle sizlere en uygun çalışmalar yapıyoruz.

Ücretsiz Hesap Kurulum

Müşteri kitlenize göre rakip analizi yapılarak anahtar kelimeleriniz belirlenir ve hesap kurulumunuz ücretsiz yapılır.

Teknik Destek

Telefonla anında destek alarak sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Haftalık Raporlama

Hesabınızın durumunu istatiksel olarak haftalık veya istediğiniz anda talep edebilirsiniz.

Optimizasyon ve Yüksek Performans

Müşterilerinize uygun zaman ve lokasyon özelliklerini belirleyin.Google reklamlarında herhangi bir üst limit yoktur. Dolayısıyla reklamlar için oluşturulacak bütçeyi kendiniz belirlersiniz. Reklamlarınız google aramalarında göründüğünde değil reklamlarınıza tıklama olduğunda ücret ödersiniz. Tabiki bu kelime ücreti tamamen google standartlarınde belirlenir.Örneğin anahtar kelimenizin maksimum tıklama başına maliyet x kr belirlendi fakat google sizden reklamınıza tıklama olduğunda rekabet durumuna göre y kr tahsis eder.

Google reklamları ile yaptığınız satışlarda düşüş mü var sonuçlardan memnun değilmisiniz.Yaptığınız harcamalar doğru hedef kitlesine ulaşmıyor olabilir. Biz geniş sektör araştırması yaparak sizlere uygun anahtar kelimeler belirliyoruz ve herşeyden önemlisi bu süreçte sizlerle beraber çalışıyoruz. Amacımız sizleri google reklamları sayesinde istediğiniz konuma ulaştırmak sektörünüzdeki bilinirliğinizi artırıp zirveye ulaştırmak.

İster ufak bir işletme olup satış yaptığınız kitleyi artırmak isterseniz büyük bir işletme olup marka değerinizi yükseltmek isteyin google reklam sayesinde hepsini yapmak mümkün. O halde başlayalım

İlk sayfa google reklam çalışmaları
hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.
Hemen Başvur