Web Tasarım

Özgün Tasarımlarla Firmanızın Dijital Yüzünü Planlıyoruz

100% Responsive

Birbirinden özgün size özel konsept ve tümü mobil uyumlu olan tasarımlar.

Yönetim

Tüm menülerin uygun bir şekilde yerleştirildiği kullanımı kolay yönetim paneli.

SEO

Güçlü yerleşik SEO araçları ve mükemmel performans optimizasyonu.

Web Tasarım

Web siteniz genellikle mevcut veya potansiyel müşterilerinizin markanız hakkında bilgi edinmesinin ilk yoludur bu nedenle bir çok yönden isteklere doğru cevap vermesi gerekir. Görsel bir izlenim bırakmak, hızlı bir şekilde yüklenmek ve kullanıcıların aradıkları içeriği bulmalarına yardımcı olmak, nihayetinde etkileşim ve dönüşüm sağlamak etkili bir web tasarım çalışması sonucudur.Kullanıcı etkileşimini maksimum seviyeye çıkarmak için web tasarım responsive olarak yani çoklu platformlarda görünüm desteği sağlayacak şekilde çalışmalıdır.Bu aynı zamanda markanızın kalitesini yansıtacak önemli bir tasarım detayıdır.

web tasarım web tasarım ankara kurumsal web tasarım kullanıcı dostu web tasarım seo ve mobil uyumlu web tasarım güçlü ve dinamik web tasarım
Markanızı Şekillendiriyoruz

Web Tasarımınız için araştırma ve analiz yapıyoruz.Uzmanlarımız markanıza özel talepleri ve gereksinimleri sizle birlikte değerlendiriyor.Tasarım konseptinden önce sektörünüze ve rekabet durumunuza göre Pazar analizi yapıyor.Elde edilen sonuçlar üzerinden tasarım fikirleri geliştirerek ihtiyaçlarınıza göre düzenleyip revize ediyoruz.

Neden Mobil Uyumlu

Teknoloji kullanımının yoğunlaşmasıyla insanlar gün boyunca web sitenize farklı cihazlardan erişebilir. Eğer web siteniz mobil uyumlu responsive bir tasarıma sahipse hangi cihazdan açılırsa açılsın görünümü net ve düzgün olacaktır.Böyelikle müşteriler web sitenizi masaüstü, dizüstü bilgisayar, tablet veya mobil bilgisayarlarında bulduklarında sunduğunuz hizmet veya ürünlere kolayca erişebilecektir.Örneğin, bir sonraki müşteriniz işyerinde gündüz saatlerinde bilgisayarından sunduğunuz bir ürünü veya hizmeti arayabilir. Daha sonra, aynı müşteri akşam saatlerinde cep telefonundan ürün veya hizmet alımını tamamlamak adına sitenizi tekrar kontrol edebilir. İki deneyimde de başarılı olmak için web tasarımınız mobil uyumlu olmak zorundadır aksi durumda girişim memnuniyetsiz müşteri ve iş kaybıyla sonuçlanacaktır.Sonuç olarak web sitenizin her ziyaretçiye mükemmel bir kullanıcı deneyimi sağladığından emin olmalısınız.

Nasıl Çalışıyoruz

İlk olarak İş hedeflerinizi, hedef kitlenizi ve web sitesi işlevlerinizi tanımlamak için sizinle tanışıyor ve değerlendirme yapıyoruz. Sizden sağladığımız içerik ve dokümanlara göre size en yakın bulduğumuz tasarımı ortaya çıkarıp beğeninize sunuyoruz.Geri dönüşlere göre gereken revizeleri ve düzenlemeleri sağlayarak tasarım konusunda hemfikir oluyoruz. Tamamlanan tasarım sonrası kodlama ve yönetim paneli yazılımı ile çalışmayı sizlere sunuyoruz.Geliştirme sürecinden sonra kullanıcı deneyimi ve site mimarisi, görsel tasarım, içerik stratejisi, SEO, web geliştirme ve barındırma yoluyla rehberlik ediyor ve sınırsız teknik destek veriyoruz.Amacımız, işlevsel bir web sitesi tasarımı oluşturmak ve dijital varlığınızı markanızın ön saflarına yerleştirmektir.Ankara'dan tüm Türkiye'ye web tasarım hizmeti sağlıyoruz.

Rakiplerinizin Önüne Geçin

Web siteniz, bir vitrin kadar güçlü bir markalama deneyimi olabilir ve birçok işletme için müşterilerin ilgisini çekmenin temel bir yoludur.Doğru web tasarımı sadece profesyonel bir görünüm sunmakla kalmaz,aynı zamanda satış yolunun tüm seviyelerinde müşterileri çeker ve saklar.Sonuç, daha fazla trafik, daha fazla potansiyel müşteri ve daha fazla web sitesi dönüşümüdür.Her projedeki hedefimiz, hem müşterinin hem de tasarım ve yazılım ekibinin gurur duyabileceği nihai bir ürün sunmaktır.

web tasarım

İletişim Formu

Bilgilerinizi bırakın size hemen ulaşalım.